Daniel Žďárský

Kontakt

Telefon: +420 724 245 162
E-mail: zdarskydaniel@seznam.cz

Daniel Žďárský

Trenér | Moderátor | Předseda | Pořadatel | Koordinátor

Kynologii se věnuji již od útlého mládí,  v roce 1998 se ke mně dostal první bull & teriér a posléze i můj první stafordšírský bulteriér. Se svými psy se věnuji převážně bull sportům, dále preferuji základní výcvik, ale nebráním se ani jiným sportovním aktivitám ( coursing, bikejoring, canicross atp.) a rád zabrousím i do oblasti lovecké kynologie. Se psy jsem dosáhl mnoho úspěchů po celé ČR na různých závodech, zkouškách a výstavách. V roce 2002 jsem spolu se svými přáteli založil Lucky Bull Team (LBT) a začal pořádat Staf  Bull Show – akci věnovanou bull & terrier psům. Od roku 2001 jsem členem klubu SBTC CZ ( Stafordšírský bulteriér klub )  od roku 2011 jsem začal v klubu fungovat jako garant pro sportovní sekci plemene stafordšírský bulteriér. V roce 2019 jsem byl zvolen předsedou tohoto klubu. S těmito činnostmi je spojena i řada dalších aktivit, jako jsou nadační akce, předváděcí akce, tréninky, medializace a v neposlední řadě se zabývám moderováním psích výstav, závodů a jiných akcí, kde mohu vyzdvihnout zkušenosti převážně z akčních psích soutěží, ale rád moderuji i klidné, precizní výstavy, či se naopak vyřádím na předváděcích akcích na dětských dnech a jiných psích festivalech.

V posledních letech se mě celkem daří spolupracovat s filmovými produkcemi , kde je má úloha především jako koordinátor zvířecích scén. 

Jsem spoluautorem knihy Stafordšírskýbulteriér –  standard- chov- výstavy – výcvik z roku 2022.

“My, chovatelé těchto psích „Válečníků“, se s úctou od svých psů učíme ctnostem, které jim jsou bohem vtěleny (láska, síla, rozvážnost). Naši „Rytíři“ nikdy bezdůvodně nezabíjí , chrání sebe i nás. Nezradí, jako mušketýr ctí, svůj řád, erb a krále.To je to, co na nich právě obdivujeme . Vydejte se s námi společně na boj proti lžím a fanatické nesnášenlivosti, které jsme byli svědci v okolních zemích.”

Více o mně si můžeš přečíst či poslechnout na _ podcastu MUZOM.sk _ MENTOR PSŮ 

https://muzom.sk/149-podcast-muzom-sk-daniel-zdarsky-mentor-psov/

0
members
0
Club rides
0
Repairs in workshop
0
Total KMS by the club

Zajímá vás více?

Tréninky s danem

MODEROVÁNÍ S danem