A. pOŘÁDÁNÍ AKCÍ

Chcete uspořádat akci a nevíte jak na to? Pomohu vám, nebo akci zorganizuji na míru podle přání a požadavků klienta.

Co umím ?

Mám dlouholeté zkušenosti s pořádáním a organizací akcí, nejvíce mě baví pořádat akce sportovního charakteru, ať už pro lidi nebo zvířata, umím zajistit mediální záběr či zajistit pomoc při hledání sponzorů.

To vše a možná špetku něčeho navíc Vám můžu nabídnout při realizaci vašeho projektu.

B. MODEROVÁNÍ AKCÍ VČETNĚ PRONÁJMU APARATURY

Pořádáte jakoukoliv akci a bylo by vhodné aby to někdo moderoval ? Nechcete aby účastníci akcí nevěděli důležité informace, které jim nikdo nepoví?

Mám zkušenosti s moderováním jak s akčními soutěžními akcemi, tak s klidnými výstavami, či předváděcími akcemi na dětských dnech a jiných festivalech.

Pro akce typu, výstava, závody, dětský den apod. mohu nabídnout pronájem aparatury i s obsluhou.

C. KOORDINÁTOR ZVÍŘECÍCH SCÉN


 

V posledních letech se mě celkem daří spolupracovat s filmovými produkcemi , kde je má úloha jako koordinátor zvířecích scén , je to velmi zajímavá, pro mě zatím neprobádaná a nová zkušenost. Nicméně  i v tomto odvětví už začínám mít své místo. A zkušenosti jsem nasbíral v projektech jako je reklama na psí krmivo značky FITMIN.

Dále jsem koordinoval  dvoudílný TV film Stockholmský syndrom  točený v produkci ČT televize v roce 2018. Hlavní zvířecí roli  zde bravůrně vystřihl SBT WESLEY.      Trailer naleznete zde.

Report z natáčení STOCKHOLMSKÝ SYNDROM ZDE


A pak už to jelo šmahem a v roce 2020  jsem spolupracoval na  celovečerním filmu pro zahraniční produkci NETFLIX jednalo se o německý  biják s názvem RED BLOOD SKY ( Krvavě rudé nebe ) kde svou roli stvárnil nestárnoucí pitbull MASTA KILLA a jako doubler mu sekundovala vycházející hvězda psího nebe apbt ANUP. V roce 2021 francouzský seriál TOTEMS a v témže roce americký seriál HANNA či  VALMONT ( Nebezpečné známosti ) . Kde už dokonce nehrajou pod mým vedením  jen zvířata ( psi ) , ale už tam dokonce funguji v roli psovoda, handlera, dogwranglera, dogmana, vojáka či policajta zásahové jednotky SWAT osobně. Pěkný film kde jsem se blýsknul jako handler pitbula ANUPA se jmenuje THE LAST LIGHT  a poslední malá akce v roce 2021 byla koordinace  mých psů SBT Wesleyho a Sucke pro nekomerční film s názvem V korunách stromů je klid.  V roce 2022 se jednalo o malou roličku pro zahraniční produkci film s názvem LUCKY MAN, kde jsem jako německý voják vedl úžasného NO Chrise. Po té přišla v květnu 2022 úžasná nabídka od ČT a opět jsem se po letech vrátil do role plnohodnotného koordinátora psů a to rovnou hned celého 13 dílného seriálu s názvem OKTOPUS,  na tomto projektu jsem jako koordinátor strávil uctyhodných 10 měsíců až do února roku 2023. V témže roce jsem dostal nabídku koordinovat opět pro Českou televizy vánoční pohádku KLÍČ SVATÉHO PETRA kterou režíroval Karel Janák.

Report z natáčení seriálu OKTOPUS ZDE

329225215_1023327925512223_7508691868929970687_n

Pořádáte nebo plánujete podobnou akci?

kontaktujte mĚ