STAF BULL SHOW 2021

STAF BULL SHOW 2021 - report

REPORT Z AKCE
Pomalu jsem ten víkend trochu vydýchal a věřím, že i můj team už se trochu oklepal a je na čase Vám všem ještě jednou veřejně na sociálních sítích poděkovat. Ne se všema se stihnu – stihneme rozloučit, všichni tak nějak odpadáte postupně, my jsme neustále v tempu a někdy urvat chvilku abychom se všemi pokecali atp. není jednoduché, ale věřím, že spousta z vás to chápe a všichni dorazili v pořádku domů ať už jsme se rozloučili osobně nebo jen letmým pohledem. Myslel jsem jsem si, že se po té skoro dvouleté odmlce něco změní, že bude něco jinak a jsem rád, že mohu prohlásit, že tomu tak nebylo. Přejímkou opět prošlo úctyhodných 75 psů a bylo se tudíž na co koukat konkurence v každé disciplíně, v každé kategorii to byl závod jak se patří, nadšené tváře nejen závodníků , ale i kolem jdoucích diváků ať už byli cílení na naší show nebo se jednalo o náhodné děti s příměstských táborů, seniorů či dospěláků , to vše dotvořilo dle mého perfektní atmosféru našich závodů nebo chcete-li show. A i když se jednalo o oficiální pravidla / bodovaný závod nic na tom neměnil fakt, že to akce byla pohodová a plná úsměvu, které rád vidím ač se sám možná někdy tvářím jako kakabus, ale to je ta má buldočí zarputilost a soustředěnost na danou věc aby vše klaplo, byli jsme v čase a vy aby jste byli spokojeni a já věřím, že jste byli. Nádhérné počasí, nádherné ceny, pěkné disciplíny a snad se na Vás usmálo štěstí a nějaké to pivko s dobrým žvancem jste si taky dali a na koho se neusmálo, neb se není čemu divit plný areál a ne vždy se dá úplně všechno ovlivnit a kdyby jste jen malinko tušili, někteří vědí, co kolikrát uspořádání akce předchází, raději ani nechtějte, ještě týden před akcí jsem jednu chvilku strkal hlavu do písku jako pštros a chtělo se mě brečet, ale to já nikdy neudělám, tu hlavu zase zvednu a jedeme dál, ale to jsem trochu odbočil. Chtěl jsem pokračovat… a na koho se neusmálo ten si počkal a byl i ten žvanec v podobě grilované kýty, která mimo jiné byla moc dobrá, a snad jsme to i pěkně zažrali ten 20 ročník. A s plnýma pupkama se vrhli do večerního TOW. Nádherný turnaj na závěr soboty, který předcházel ještě krásnějším nedělním výkonům v THRUST load up. Náročná disciplína co do času v pořádání, ale moc se mě to líbilo a určitě jsme tuto disciplínu neděláli naposled. To znamená, že se brzo vidíme na další show a to hnedle na podzim 9-10.10.2021 STAF BULL SHOW II.
Ještě jednou všem děkuji za účast, perfektní výkony, celemu temu za skvěle odvedenou akci letos budu konkrétní neb v šesti lidech to byla opravdu jízda Lucie Vesecká Vít Ubl Honza Roškota Zuzana Roškotová Miloš Žďárský Irena Vanišová dále samozřejmně všem sponzorů i všem kteří s naší akcí měli cokoliv společného a jakkoliv spolupracovali , bylo by toho asi hodně co bych tu mohl ještě napsat … ale slova jsou pouze slova. Důležité je co jste si odnesli ve vašich srdcích, myšlenkách, zážitcích, to je to co už Vám nikdo nikdy nesebere, jo a tu kýtu co jste zbaštili vlastně už taky ne 🙂
Na podzim na viděnou Daniel

Fotogalerie - by Irena Vanišová

ZKOUŠKY KJČR SBTC CZ

ZKOUŠKY ZOP,ZPU1 pro SBT

A jak že ti stafíci pracovali?

V zásadě, i co se hodnocení týče, se jednalo o velmi vydařenou zkoušku s pěknými výsledky (o čemž svědčí většina udělených známek VÝBORNÁ). Pokud se vyskytly nějaké chybičky, šlo spíše o kosmetické nepřesnosti, které vznikaly především u chůze u nohy a při polohách. Větší chyby pramenily spíše z nervozity vůdců než z neposlušnosti psa. Co bych naopak vyzdvihl, byl zájem většiny psů pracovat s chutí, věděli, o co jde, a znali povely (společně s handlery 😊), Bezchybnost byla u všech odložení a přivolání téměř stoprocentní, což je základ nejen pro zkoušku základní ovladatelnosti psa, ale i pro život ve společnosti nás lidí a jiných psů. Přenesení psa a chůze po nepříjemném materiálu už byla jen příjemnou tečkou a pěkným zakončením celých zkoušek.

Poslední skupina docvičila kolem poledního a pak už se jen zapisovalo, zapisovalo a zapisovalo. Vyplnit vše do PP, třikrát soupisku, dvakrát bodovací kartu a u toho zvládat komunikovat se zvídavými páníčky, je mnohdy delší část zkoušek než samotné cvičení, ale i tak jsme kolem 14:00 měli vše vyhlášeno a předáno.

Píše se rok 2021 a ze ZKO Jílové odjíždí 12 spokojených a poslušných SBT, maturitu mají za sebou, v roce 2019 jich bylo 9, v roce 2018 taktéž 9 a v roce 2017 celkem 15 SBT. Takže jestli dobře počítám, již se mi za podpory klubu podařilo připravit 45 stafordšírských bulteriérů pro zkoušku základní ovladatelnosti dle řádu KJČR. Hezké číslo!

Mám radost, že přibývá více a více těch, kteří mají zodpovědný přístup vyplývající z držení psa. Navíc vlastníme-li plemeno typu bull, většina společnosti, ať už té laické, ale i té kynologické, od nás očekává, že budeme vždy o krok napřed. Tak buďme, staňme se příkladem a vyvarujme se argumentů typu: „Promiňte, on to ještě nikdy neudělal, tohle je poprvé…

Fotogalerie

PF 2021

PF 2021 BULL SPORTY CZ

Radujme se, veselme se!

PANDU VELKOU MÁ VE ZNAKU SVĚTOVÝ FOND NA OCHRANU PŘÍRODY. CELÝ SVĚT SE POTÝKÁ S JEDNÍM VELKÝM PROBLÉMEM A PANDA V OBJETÍ S BULLEM PRO MĚ SYMBOLIZUJE OCHRANU NÁS VŠECH, NAŠEHO TEAMU A VŠECH PŘÁTEL PLEMEN TYPU BULL.  PŘESTO VŠECHNO, CO SE TENTO ROK UDÁLO, MÁME VÁNOČNÍ ČAS A JE POTŘEBA SE NAD TÍM VŠÍM POVZNÉST.

 V NOVÉM ROCE 2021

TEDY PŘEJI VŠEM JEN RADOST, VESELÍ A HODNĚ ŠTĚSTÍ!

 

ZA LUCKY BULL TEAM, ČMP BULL SPORTY CZ 

Daniel Žďárský

Stockholmský syndrom

Natáčení pro Českou televizi

Měli jsme tu čest zúčastnit se natáčení seriálu produkce ČT s názvem Stockholmský syndrom. 

Kriminalista Viktor Mojžíš se dostane do konfliktu s majitelem psa Jindřichem Oseckým, jenž nečekaně napadne jeho šestiletou dceru Lindu. Použije služební zbraň a psa zastřelí. Incident ale vyvrcholí fyzickým střetem obou mužů a neúmyslným postřelením majitele psa Jindřicha Oseckého.

Viktor je následně propuštěn ze služby a odsouzen nepodmíněně na několik let. Když vyjde z vězení, ocitá se na úplném dně. Manželka se s ním rozvedla a chce uhradit výživné na dceru, která jej vlastně nezná a Oseckému, který skončil na invalidním vozíku, musí platit odškodné. Naštěstí mu alespoň jeho kolega Taraba z kriminálky dohodí práci u známého v detektivní agentuře.

V téže době na německé dálnici uprchne svým pasákům Klára Osecká, která byla několik let nezvěstná. Policejní tým vedený právě Tarabou informuje její rodiče, manžele Osecké, o vážném fyzickém i psychickém stavu jejich dcery, která byla hospitalizována v nemocnici. Vyslýchá zároveň Lukáše Kulhánka, který řídil auto, z něhož se Kláře podařilo utéct a Kulhánek tuší, že se kolem něj stahuje smyčka. Musí tak za každou cenu umlčet Kláru, aby proti němu nemohla svědčit a ohrozit tak nejen jeho samotného, ale celou skupinu, která se na obchodu s bílým masem podílí.

Osudy Jindřicha Oseckého a Viktora Mojžíše se v těchto souvislostech znovu po letech nečekaně protnou.

Trailer naleznete zde.

Fotogalerie